Pomož nám změnit budoucnost!
Hledat
Navigace: Paris > Archiv - Ekura > Ostatní > Pečetidla aneb vyšší ochrana herních účtů

Pečetidla aneb vyšší ochrana herních účtů


Jak je v názvu novinky napsáno, tak bych Vám dnes chtěl představit další způsob ochrany Vašich herních účtů.
Jedná se o možnost nastavit si u každého herního účtu zámek (Pečetidlo), který zajistí nepřihlášení nepovolené osoby.
Na výběr je ze dvou typů a to rozpoznání majitele dle IP adresy nebo podle unikátního čísla počítače.
Pro majitele soukromé adresy a více počítačů je vhodný první typ. Pro majitele dynamické (měnící se) IP adresy je vhodná volba kontroly ID počítače, které generuje náš Launcher a je unikátní pro každý počítač.
Dále má možnost každý účet si nastavit 2 pečetidla a může jít o libovolnou kombinaci, čili 2x PC nebo 2x IP nebo 1x PC a 1x IP.
Kompletní ovládání naleznete v nově upraveném menu na webu : Herní účet > Nastavení účtu > Pečetidla.
Pro každou operaci s pečetidly, která je povolena je odesílán email na vaši adresu k potvrzení. Tím se zajistí, že jde o skutečného majitele účtu. O nastavení hodnot se postará Launcher sám, při prvním přihlášení po odsouhlasení odkazu na emailu (je vhodné se tedy přihlásit ihned po aktivaci).
Pro odblokování pečetidel je nastaven limit 48 hodin, než jsou pečetidla zrušena. To zajistí náskok před případným zlodějem i při prolomení hesla na emailu.

Nutno dodat, že Vás kompletně tyto pečetidla neochrání, pokud nebudete mít na emailu rozdílné a dostatečně silné heslo! Takže stále platí, NIKDY NIKOMU nesdělujte své heslo.

Co se týče pečetidel a aukcí, tak zde při úspěšně dokončeném obchodě s účtem dojde samozřejmě k vynulování pečetí. Ale pokud je email změněn pomocí staré techniky (Změna emailu) tak zde zůstavají pečeti zachovány a to z důvodů toho, že tuto změnu chápeme nyní jako přesunutí na jiný email stejného majitele.

Důvod, proč jsme zavedli tuto možnost je fakt, že jsme před nedávnem provedli takový menší test a stáhli jsme 18 herních klientů od nezávislých uploaderů a 13 z nich obsahoval keyloger, což je program, který zaznamenává stisknuté klávesy a celý seznam je následně odesílán zloději, který tak odhalí i skutečně silná hesla a nemile tak překvapí majitele účtu. Kapitolou samou pro sebe jsou pak okrádací weby či kamarádi, kteří až zas takovými kamarády nejsou.

Přejeme Vám tedy mnoho zábavy a doufáme, že tímto zatočíme s další skupinou "zbytečných" tiketů, které nám chodí a řeší se velmi těžce.
_________________
[GA]Saggi
siNDiCATE Team

Pokud máte nějaký problém, kontaktujte nás na http://support.sindicate.cz

Komentáře

Přidat komentář

* Jméno:Email:
Text komentáře:
Ochrana proti SPAMu:Napište do políčka výsledek:
 
 Emailová adresa nebude zveřejněna. HTML kód není akceptován, odkazy nejsou aktivní!
 TIP: Reagujte na komentáře kliknutím na jejích pořadové číslo "př.[41]"
 
© paris.wobo.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma