Pomož nám změnit budoucnost!
Hledat
Navigace: Paris > Archiv - Ekura > Ostatní > Justice s nervy v koncích aneb neobyčejné štěstí obyčejného člověka

Justice s nervy v koncích aneb neobyčejné štěstí obyčejného člověka

Rychlost.cz - poptávka připojení


Tento příběh s některými detajly je napsán podle skutečné události.
Upozorňujeme, že není vhodný pro děti a mladistvé.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Změň jednu věc. Změníš všechno.
Existuje jedna zajímavá teorie - teorie chaosu neboli efekt motýlích křídel.

                                                                                                                                                  [Osudový dotek]


Někteří budou kroutit hlavou, kdo tyhle nesmysly píše. Jiní se budou smát, o čemž tenhle příběh vypráví, důležité je ale přečíst ho.
Veškeré dění se odehrálo během 3 dnů. Vše začlo, když si Justice, sura černé magie dodělala 122 level. Na tomto levelu je možné zkrotit Smilodona. Těšila se na něj již od doby, kdy programátorský Bůh Saggitarius zavedl Temné Vězení.
Neváhala, popadla Koňskou medajli, Propustku, Proměnu a zamířila do Temného vězení. Krocení se jí stále ne a ne zdařit, několikrát se vracela ale Smilodon nikde a tím to všechno začlo.

Druhý den se to samé opakovalo. Jelikož udržovala a dohlížela na pořádek v cechu Paris, měla neustále samé zprávy a nesoustředila se na krocení. Její sklad, který měla věčně plný Kuliček proměn, se náhle proměnil na terárium všeho hmyzu. Její peněženka, která sypala týdně několik milionů yangů byla najednou prázdná. Vždy byla zvyklá, že při krocení si čte forum, ale tentokrát udělala vyjímku, plně se chtěla soustředit, ale Smilodon ne a ne být její. Proto jí její věrný a milý muž Mawisek poradil:
„Zkus nejprve zkrotit Dina, má milovaná, třeba se ti pak poštěstí.“
„Ale drahý, to je úplně jedno, můžu ho krotit, když už mám zkroceného Dina, i když mám teď vlka.“
„No dobrá, ale můžeš to zkusit.“

Inu třetí den ráno se Justice vydala na cestu. Protože měla ještě nějaké Proměny uschované, připravila si je do skladu. Z Black Marketu zakoupila elixíry na kritický útok za výhodnou cenu. Zaparkovala u skladu, přendala elixíry, když v tom jí začal někdo naléhavě psát, zda-li nemá Koňskou medajli. I když je sama potřebovala, darovala chudákovi medajli. Jak ale známe lidi, darujeme jim chléb a oni mají potřebu nám to vracet. Setkání se změnilo v hodinový otravný rozhovor.

Když už Justice začala mít všeho dost, se zdvořilým pozdravem se rozloučila a rychle se nenápadně vytratila do Temného vězení. Jen co vstoupila dovnitř, vypila elixíry, všimla si, že nemá Proměny. Proklínala žebráka ve městě i všechny Svaté. Jelikož její průmka, kterou z bezpečnostích důvodů nemůžeme zveřejnit, utrpěla vážné zranění, musela se vrátit do města, kde ji pořád někdo zdržoval.

„Ach já nebohá, všem pomáhám, co to jde a ani Smilodona mi nedají.“

K večeru, když se vše uklidnilo, sbalila potichu proměny a vydala se opět do Temného vězení. I když už měla jen 9 milionů yangů, nikdy se nevzdala. Dala na rady manžela a šla krotit Unicorna. Ano, Unicorna, husa jedna. Má krotit Dina! Ale to si neuvědomuje...
Pořád myslela na to, jestli bude mít sílu jít ještě jednou, než zjistila, že nemá yangy na další vstup. Po prvé v životě se modlila, aby neosedlala Unicorna. Potřebovala nadropovat 1 milion yangů, aby měla na další vstup. Zabíjela a zabíjela a chtěla jen jediné, 1 milion yangů.
Při tom všem přemýšlení, Justice ztratila kontrolu a přišla o 1 ze 3 proměn. Vykašlala se tedy na Inicorna a běžela za svým snem, získat Smilodona než bude pozdě. Štěstí jí jako vždy nepřálo, Smilodon byl až na konci vězení, a tak musela v proměně utíkat až nakonec.Zabíjela každého Smilodona, který jí přeběhl přes cestu. Hnědého, modrého i zeleného.
Členové cechu se jí posmívali, jak je hloupoučká a nešikovná a nikdo s ní neměl slitování. Měla potřebu se bránit a začla všem nadávat... ejhle, přišla o 2 ze 3 proměn a ještě ke všemu vypršel čas.

Když se tak koukala do inventáře:
„Hmm, 5 milionů yangů, koňská, pár elixírů, ještě zkusím krotit.“


Naklikla u Žalářníka 5 milionů yangů, elixíry, proměnu a šup do krocení. Než ale stihla zabít jednu příšeru, zkolaboval počítač a Justice získala nádherný dárek... KICK, čímž ztratila odvahu a sílu žít. Vyběhla na ten nejvyšší kopec,
„Sbohem Smilodone, sbohem živote za mé utrpení můžeš ty pragramátorský Bože! Ty Saggitariusi! Pochovej mé ostatky do nové mapy.“ a skočila. Bohužel ani její poslední přání nebude vyslyšeno, její ostatky sežraly obří mršiny...Změň jednu věc. Změníš všechno. Existuje jedna zajímavá teorie - teorie chaosu neboli efekt motýlích křídel. 

Komentáře

[1]NyokiVloženo 22.02.2012 19:03
Pěkný příběh, obdivuji tvoji vytrvalost! I když se říká "štěstí přeje připraveným" tak u tebe to nejspíš neplatí :D :) Snad se poštěstí v blízké budoucnosti...Budu držet palce :)
[2]Justice (admin)Vloženo 22.02.2012 21:55
Už je můj =D

Přidat komentář

* Jméno:Email:
Text komentáře:
Ochrana proti SPAMu:Napište do políčka výsledek:
 
 Emailová adresa nebude zveřejněna. HTML kód není akceptován, odkazy nejsou aktivní!
 TIP: Reagujte na komentáře kliknutím na jejích pořadové číslo "př.[41]"
 
© paris.wobo.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma