Pomož nám změnit budoucnost!
Hledat
Navigace: Paris > Archiv - Ekura > Ostatní > Jak to vlastně u nás vypadá?

Jak to vlastně u nás vypadá?


Spousta hráčů náš cech obdivuje, jiní ho nesnáší, někteří o nás nevědí, ostatní váhají...
Nedokážete si představit, jak může cech, který má přes 80 členů fungovat? Nechápete,
jak může takový cech vydržet rok po nervové stránce? To asi nikdo...

Exkluzivně Vám přinášíme denní rozpis, jak to u nás chodí :D:

Čas Dění
05:00 - 08:00 Členové vstávají, ještě nejdou ani na WC a honem zapínají PC, aby se jim mezitím načetl a mohli odevzdat Zručnost a Biologa. Ti odvážnější skočí ještě do swampu pro Karmu. Honem ještě mrknout na stánky... v cechu je téměř klid, hráči mají zalepené oči.
08:00 - 12:00 Ti, co mají od devíti jdou dropovat, k metinu usedají členové, kteří mají volný den nebo přišli z noční. Jsou rádi, že smradi jsou ve škole a mají klid... v cechu je klid, občas projede chatem nějaký text s diakritikou.
12:00  - 16:00 Haranti se začínají vracet ze školy. Nejprve ti nejmenší a nejhorší, poté starší, ti kteří raději utekli, aby nemuseli zůstat na odpoledce a nakonec pracující. Cech začíná ožívat...
16:00 - 20:00 V cechu vládne chaos. Každý něco schání, každý něco potřebuje. Veškeré potřebné je nedostupné. Je to jako nedostatek pitné vody. Spousta členů se rozčiluje, každému něco nevychází podle představ a tak jdou raději pracovat na domácích úkolech.
20:00 - 22:00 Každý sehnal to, co potřeboval a nyní je všem do smíchu. V cechu není již chaos, ale bordel. Člověk si připadá jako v zoo. Všichni přes sebe řvou a soutěží v tom, kdo napíše nejvíc textu. Co řádek, to spam, to nesmysl. Nyní nastupuje se svou úlohou vůdce cechu Mawisek a jeho žena Justice. Mawisek začne nadávat do bordelu, Justice přijímat stížnosti. Silní zůstanou, slabší raději odejdou.
22:00 - 00:00 Ti, kteří museli jít spát se probouzí, aby si dodělali level. Ti, kteří jít spát nemuseli se smějí, protože už level mají. Cechovní chat je jako bitevní pole po boji, začíná být klid.
00:00 - 02:00 Členové si uvědomují, že by měli jít spát, za 3 hodiny vstávají a musí se vyspat, i když budou ještě hodinu čumět do zdi. Nakonec usínají a nechají si zdát o metinu.
02:00 - 05:00 Cech je po celém tom dni v tichém režimu. Online jsou pouze jen ti největší závisláci.

 

Komentáře

[1]borikkingVloženo 25.03.2012 02:04
ja sem teda zavislak =D
[2]AzuteramiVloženo 25.03.2012 11:41
Škoda,že jsem se Sindi nezačal dřív.Můj den by vypadal něják takto.
Ale klobouk dolů,tomu kdo to napsal :D

Přidat komentář

* Jméno:Email:
Text komentáře:
Ochrana proti SPAMu:Napište do políčka výsledek:
 
 Emailová adresa nebude zveřejněna. HTML kód není akceptován, odkazy nejsou aktivní!
 TIP: Reagujte na komentáře kliknutím na jejích pořadové číslo "př.[41]"
 
© paris.wobo.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma